Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/emarketi/domains/umowazdeweloperem.eu/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/head.php on line 162
Na co zwrócić uwagę czytając umowę deweloperską - nowy gratis - Umowa z deweloperem

Na co zwrócić uwagę czytając umowę deweloperską – nowy gratis

Joanna Marska-Romaniszyn    12 października 2017    Komentarze (0)

na co zwrócić uwagę czytając umowę deweloperską

Przeglądasz wzór swojej umowy deweloperskiej i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Teraz możesz pobrać za darmo checklistę, czyli listę na której odznacza się kolejne elementy.

Dzięki niej będziesz wiedział, na które elementy zwrócić uwagę, i nie pominiesz żadnych istotnych informacji na temat kosztów czy zabezpieczenia pieniędzy wpłacanych deweloperowi.

Oczywiście checklista zawiera jedynie część istotnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę – ale jeśli nie masz wiele czasu na zapoznanie się z umową, to będzie to chociaż dobry początek.

Checklistę znajdziesz w dziale „Darmowe e-booki„; aby ją pobrać trzeba podać swój adres e-mail i zapisać się na newsletter. Link do checklisty otrzymasz e-mailem (sprawdź, czy nie wpadł do SPAMu). Jeśli jesteś już subskrybentem newslettera, link do checklisty dostaniesz w najbliższym mailu ode mnie.

Miłego wypełnienia!

.

.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/umowazdeweloperem.eu/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Cieszę się, że chcesz skomentować ten wpis – pamiętaj jednak, że na blogu nie udzielam porad prawnych. Jeśli jesteś zainteresowany taką poradą albo masz pytania dotyczące Twojej umowy deweloperskiej, napisz do mnie na adres joanna.marska@umowazdeweloperem.pl.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: