Jak i czy warto zmienić zarządcę nieruchomości narzuconego przez dewelopera?

Joanna Marska-Romaniszyn    31 marca 2017    Komentarze (0)

Kiedyś już pisałam na blogu o tym, że deweloper nie może narzucić swoim klientom-konsumentom, kto będzie zarządzać nieruchomością wspólną. Takie postanowienia we wzorach umów są niedozwolone.

Dzisiaj na blogu „Kobiece Finanse” ukazał się mój wpis „Zmiana zarządcy nieruchomości przez wspólnotę mieszkaniową„. Możesz z niego dowiedzieć się więcej na temat jaki wpływ na Twoje finanse może mieć zły / dobry zarządca nieruchomości, i co zrobić, żeby odwołać zarządcę, który się nie sprawdził.

Przy okazji bardzo polecam Ci wpis o odbiorze technicznym mieszkania na tym blogu. Dana (autorka bloga) opisuje dokładnie jak przygotować się do odbioru, na co zwrócić uwagę i jakie wady odkryła we własnym mieszkaniu podczas odbioru.

.

.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/umowazdeweloperem.eu/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Cieszę się, że chcesz skomentować ten wpis – pamiętaj jednak, że na blogu nie udzielam porad prawnych. Jeśli jesteś zainteresowany taką poradą albo masz pytania dotyczące Twojej umowy deweloperskiej, napisz do mnie na adres joanna.marska@umowazdeweloperem.pl.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: